Tüm Kategoriler
EN

Gezegen Bilyalı Değirmen

Ana Sayfa > ÜRÜNLER > Gezegen Bilyalı Değirmen

Endüstriyel-Planet-Bilyalı-Değirmen-2
01 (1)
02 (1)
03 (1)
04 (1)
05 (1)
Tam yönlü Planet Bilyalı Değirmen QXQM 8L
Tam yönlü Planet Bilyalı Değirmen QXQM 8L
Tam yönlü Planet Bilyalı Değirmen QXQM 8L
Tam yönlü Planet Bilyalı Değirmen QXQM 8L
Tam yönlü Planet Bilyalı Değirmen QXQM 8L
Tam yönlü Planet Bilyalı Değirmen QXQM 8L

Tam yönlü Planet Bilyalı Değirmen QXQM 8L

Hitler: 29

Uygulamalar
Ağır hizmet tipi tam yönlü planet bilyalı değirmen, jeoloji, mineraller, metalurji, elektronik, yapı malzemeleri, seramik, kimya sanayi, hafif sanayi, tıp, çevre koruma ve diğer bölümlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Elektronik seramikler, yapısal seramikler, manyetik malzemeler, lityum kobalt oksit, lityum manganat, katalizör, fosfor, uzun süreli fosfor, nadir toprak cila tozu, elektronik cam vb. birçok üretim alanı için uygundur. Toz, Yakıt Pili Üretimi , Çinko Oksit Varistör, Piezoelektrik Seramik, Nanomalzemeler, Gofret Seramik Kapasite, MLCC, Termistör (PTC, NTC), ZnO Varistör, Dielektrik Seramik, Alümina Seramik, Zirkonya Seramik, Fosfor Tozu, Çinko Oksit Tozu, Kobalt Oksit Tozu, Ni-Zn Ferrit , Mn-Zn Ferrit, vb.

  • Video
  • Bilgiler
  • Çalışma prensibi
  • Özellik/avantajlar
  • Bilgi Formu
  • Uyumlu Aksesuar

Dikey gezegen bilyalı değirmen temelinde, çok yönlü gezegen bilyalı değirmen, gezegen diski devirme işlevini ekler. Planet disk ve değirmen kavanozları gezegensel hareket yaparken, bilyalı değirmen kavanozlarının çok yönlü ve çok boyutlu hareketini gerçekleştirmek ve bilyelerin ve malzemelerin düzensiz hareket derecesini iyileştirmek için stereo bir alanda 360 derece devrilme de yapabilirler. Tüm malzemeler, öğütme malzemelerini daha düzgün ve daha ince hale getiren ölü açı olmadan değirmen kavanozlarının içinde öğütülür. Bu tür bilyalı değirmen, kavanozun dibine batma ve kavanozun duvarına yapışma gibi yaygın sorunları çözer. Ağır hizmet tipi tam yönlü planet bilyalı değirmen, laboratuvar tipi tam yönlü planet bilyeye dayalı kayar kapılı büyük parti üretimi için tasarlanmıştır. değirmen. Bu tür bir makine, entegre tasarımla benimsenen destek kaldırma ve besleme cihazlarıyla eşleştirilebilir. Besleme cihazı, basit ve rahat çalışma için titreşimli eleme ve boşaltma teknolojisini içerir. Değirmen kavanozlarının kolay ve hızlı bir şekilde alınmasını, boşaltılmasını ve yüklenmesini gerçekleştirir, işçilik yoğunluğunu azaltır ve üretim verimliliğini artırır.

X-1

X-2

QXQM serisi planet bilyalı değirmen, bir disk üzerine kurulu dört bilyeli öğütme tankına sahiptir. Dönüş diski döndüğünde değirmen kapları kendi ekseni etrafında dönerek 360 derece dönüş yapar. Ve tanklardaki toplar, numuneleri yüksek hızlı hareketle öğütür ve karıştırır. Ürün, farklı malzeme ve tanecikli çeşitli ürünleri kuru veya ıslak yöntemlerle parçalayabilir ve karıştırabilir. Öğütülmüş numunelerin minimum tanecikliği 0.1 mikron metre kadar küçük olabilir. Jeoloji, Madencilik, Metalurji, Elektronik, İnşaat Malzemesi, Seramik, Kimya Mühendisliği, Hafif Sanayi Tıp, Çevre Koruma vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. QXQM serisi planet bilyalı değirmen, bir disk üzerine kurulu dört bilyalı öğütme tankına sahiptir. Dönüş diski döndüğünde değirmen kapları kendi ekseni etrafında dönerek 360 derece dönüş yapar. Ve tanklardaki toplar, numuneleri yüksek hızlı hareketle öğütür ve karıştırır. Ürün, farklı malzeme ve tanecikli çeşitli ürünleri kuru veya ıslak yöntemlerle parçalayabilir ve karıştırabilir. Öğütülmüş numunelerin minimum tanecikliği 0.1 mikron metre kadar küçük olabilir. Jeoloji, Madencilik, Metalurji, Elektronik, İnşaat Malzemesi, Seramik, Kimya Mühendisliği, Hafif Sanayi Tıbbı, Çevre Koruma vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

X-3

1. Dişli şanzımanının sabit dönüş hızı, deneyin tutarlılığını ve tekrarlanabilirliğini sağlar.
2. Yüksek hız, büyük enerji, yüksek verimlilik, küçük tanecikliliğe sahip makinede gezegensel hareket ilkesi benimsenmiştir.
3. Farklı boyutlarda ve farklı malzemelerden bir defada dört toz numunesi üretilebilir.
4. Makine frekans dönüştürücü tarafından kontrol edilir, beklenen deneysel sonuca göre ideal dönüş hızını seçebilirsiniz. Konvertör, motoru korumak için düşük voltaj ve aşırı akım cihazı ile donatılmıştır.
5. Gezegensel bilyalı değirmen, zamanlama gücü kapatma, kendi kendine zamanlama ileri ve geri dönüş işlevlerine sahiptir. Öğütme verimliliğini artırmak için deneysel ihtiyaçlara göre tek yönlü yön, değişim, art arda, zaman ayarı gibi herhangi bir çalışma modunu özgürce seçebilirsiniz.
6. Tencan Bilyalı Değirmen'in teknik özellikleri: Düşük ağırlık merkezi, istikrarlı performans, kompakt yapı, kolay kullanım, güvenilir güvenlik, daha düşük gürültü, küçük kayıp.
7. Makine çalışırken güvenlik kapağının açılması durumunda güvenlik kazasını önlemek için makineye güvenlik anahtarı takılmıştır.
Yalın üretim ile bilyalı değirmen kabuğunun profesyonel görünümlü tasarımı ve endüstriyel modellemesi, makineyi zarif ve iyi hale getirir. Makine eklenmiş parçaların yapımında CNC işleme teknolojisi benimsenmiştir ve bilyalı değirmenin yüksek hızda sorunsuz, güvenli ve düşük gürültülü çalışmasını sağlamak için şanzıman dişlileri için özel malzemelere sahip hassas dişliler seçilmiştir. Devirme motoru, herhangi bir açıda devrilmeyi durdurabilen fren kilitleme işlevine sahiptir, güvenli ve güvenilirdir. Bilyalı değirmen, arayüzü basit ve sezgisel olduğu için mikro bilgisayarın dokunmatik ekranı sayesinde çalıştırılması kolaydır. Bu tür bilyalı değirmen, ileri ve geri alternatif kontrolü gerçekleştirebilir ve zamanlama ve kapanma belleği işlevlerine sahiptir.

Tablo 3 Tencan'ın Ağır Hizmet Tam Yönlü Planet Bilyalı Değirmen için Teknik Parametreler Tam Yönlü Planet Bilyalı Değirmen

Sürücü ModuDişli sürücü
Çalışma ModuHer öğütme için iki veya dört değirmen kavanozu kullanılabilir
Malzemeler için Maksimum KapasiteHer kavanoz hacminin 1/3'ünden az
Toplam maksimum kapasite: toplam kavanoz hacminin 1/3'ünden az
Besleme BoyutuYumuşak ve gevrek malzemeler ≤ 10mm
Diğer sert malzemeler ≤ 3mm
Çıktı GranülaritesiEn küçük taneciklik 0.1μm'ye kadar elde edilebilir
Dönme Hızı Oranı1: 02
Maksimum Sürekli Çalışma Süresi72 Saatleri
Mevcut Değirmen Kavanozlarının Malzemeleri304 Paslanmaz çelik, 316l paslanmaz çelik, Zirkonya, Naylon, PU,
Alümina seramik (korindon), PTFE, Akik, Tungsten karbür

Tablo 1 Tencan Ağır Hizmet Tam Yönlü Planet Bilyalı Değirmen İçin Parametreler

Model numarası.ÖzelliklerUyumlu Boyutlar
 Değirmen Kavanozları
eşleşen miktarUyumlu Boyutlar
Vakumlu Değirmen Kavanozları
QXQM-2020L2L-5L4 adet1L-4L
QXQM-4040L4L-10L4 adet2L-5L

Tablo 2 Tencan Ağır Hizmet Tam Yönlü Planet Bilyalı Değirmen için Teknik Parametreler

Model numarası.VoltajPowerdönme HızıGürültü
QXQM-20380V-50Hz4.0KW50-430 dev/dak65db'den az
QXQM-40380V-50Hz5.5KW40-390 dev/dak65db'den az

Tablo 3 Tencan Ağır Hizmet Tam Yönlü Planet Bilyalı Değirmen için Teknik Parametreler

Model numarası.Hız KontrolNet ağırlıkNet Boyutlar
QXQM-20Frekans Kontrolü1150kgs1700 * 1210 * 1300mm
QXQM-40Frekans Kontrolü1400kgs1900 * 1450 * 1480mm


Planet Bilyalı Değirmen Uygulama Örnekleri

X-5

Planet Bilyalı Değirmen Uygulama Örnekleri

X-6

SORGULAMA

Adınız *

Şirket Adı

Ülke

Telefon

E-posta *

Soruşturma