Tüm Kategoriler
EN

Şirket Haberleri

Ana Sayfa > Haberler > Şirket Haberleri

İletişim

0086 13407313242

0086 73186394561

[email protected]

No.804, 2. Bina, No.68 Luositang Yolu, Changsha Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi, Changsha Şehri, Hunan Eyaleti, Çin Halkla İlişkiler 410100

Changsha TENCAN PM China 2016 Fuarına Katıldı

Zaman: 2016-05-06 Hitler: 11

29 Nisan, Şanghay Çin Everbright Kongre ve Sergi Merkezi'nde düzenlenen 9. Şanghay Uluslararası Toz Metalurjisi ve Çimentolu Karbürler ve İleri Seramik Fuarı başarılı bir şekilde sona erdi. Biz, Changsha Tianchuang Powder Technology Co., Ltd sergiye katıldık.

PM Şangay fuarı, Çin'deki en büyük ve en ünlü karbür ve seramik malzeme sergilerinden biridir. Yurtiçi ve yurtdışından birçok ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği fuarda şeffaf torpido gözü (akrilik torpido gözü), torpido gözü kullanımı için süper mini planet bilyalı değirmen, laboratuvar merdaneli bilyalı değirmen ve dokunmatik ekranlı planet bilyalı değirmen gibi ürünlerimiz sergilendi. denizaşırı. İzlemek, danışmak veya tartışmak için stantta toplandılar ve günlük deneylerinde karşılaştıkları laboratuvar numunelerinin öğütülmesi, karıştırılması ve dağıtılması hakkında birçok soru sordular.

Shanghai PM fuarı, fuar süresince son müşteri ve bayilerden çok sayıda tavsiye ve beklentinin yanı sıra daha fazla ilgi ve odak aldığımız verimli bir yolculuktur. Serginin, gelecekte laboratuvar numunesi hazırlama için daha gelişmiş laboratuvar tozu teknolojisi ve çözümleri geliştirmemize ve güncellememize yardımcı olacağından eminiz.

1

2

3